ODWIEDŹ nas

Salon sprzedaży Milionova Design to miejsce na mapie Łodzi gdzie prezentujemy najwyższej jakości design. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy kochają otaczać się wyjątkowymi przedmiotami, cenią komfort w codziennym życiu i nie potrafią przejść obojętnie obok ciekawych rozwiązań w urządzaniu i wystroju wnętrz. W swojej ofercie posiadamy bogate kolekcje sof, foteli, krzeseł, stołów, łóżek, oświetlenia, dywanów, dodatków, obrazów, które idealnie wpisują się we wnętrza zarówno prywatne jak i użyteczności publicznej. Kolekcje projektowane są przez znanych designerów, projektantów, a marki z naszej oferty są rozpoznawalne w Polsce i na całym świecie. Nazwa sklepu pochodzi od pierwotnej lokalizacji, od niedawna rozpoczynamy przygodę w nowym miejscu przy ulicy Tuwima 32, w samym centrum Łodzi żeby móc być jeszcze bliżej naszych klientów.

Nasz zespół tworzą osoby związane z architekturą i architekturą wnętrz, dlatego oprócz pasji do designu podzielimy się z Państwem równie chętnie naszą wiedzą i doświadczeniem w zakresie urządzania wnętrz.

Zapraszamy wszystkich klientów oraz architektów do współpracy i do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego przy ulicy Tuwima 32 w Łodzi.

Shopping Basket