Marki Jest 16 marek

 • BOSA

  BOSA to rodzinna włoska firma, specjalizująca się w produkcji ręcznie wykonywanej i malowanej ceramiki. Za wyjątkowymi produktami, czyli dekoracyjnymi wazonami, świecznikami, stolikami, lampami, dekoracjami ściennymi, bibelotami stoją nazwiska światowej sławy projektantów, między innymi Jaime Hayon, Roberto i Ludovica Palomba, Nica Zupanc, Giovani Motta, Sam Baron, Elena Salmistraro,  Italo Bosa i wielu innych . Niezwykłe kształty, formy, design, duże gabaryty oraz możliwość doboru kolorów według indywidualnych potrzeb, czynią produkty marki oryginalnymi i niepowtarzalnymi.

 • LINIE DESIGN

  Linie Design zajmuje się produkcją ręcznie tkanych dywanów. Wełna, wiskoza to materiały na których głównie bazuje duński producent. Dostępne, standardowe rozmiary 140x200cm, 170x240cm, 200x300cm, bogate wzornictwo, pozwalają na szybką realizację zamówień, a wyjątkowo korzystna cena produktów, na podjęcie łatwej decyzji o zakupie produktów. Dla wymagających, Linie Design produkuje dywany według indywidualnych wytycznych klienta.

 • NORMANN COPENHAGEN

  Normann Copenhagen to duńska marka charakteryzująca się prostym, ale oryginalnym wzornictwem. Forma, kształt, użyte materiały oddają w pełni ducha duńskiego designu. Produkty marki to nie tylko akcesoria kuchenne czy elementy dekoracyjne wnętrz, to również bogata gama komfortowych sof i foteli, wygodnych krzeseł i stołów, jak również bogate kolekcje oświetlenia. Design, jakość, różnorodność sprawiły, że  produkty marki Normann Copenhagen są znane i doceniane na całym świecie.

 • Saba Italia

  SABA Italia, włoska marka podbijająca światowe rynki. Dzięki wyjątkowemu design’owi, ergonomii oraz zastosowaniu najwyższej jakości materiałów przy produkcji sof, foteli, stolików oraz mebli outdoor’owych, nie można przejść obojętnie obok produktów firmy.

 • Swallow's Tail Furniture

  Markę Swallow’s Tail Furniture tworzy dwoje projektantów z Wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych: Magdalena Hubka, absolwentka wydziału Grafiki artystycznej oraz Piotr Grzybowski, który ukończył architekturę wnętrz. Projektowaniem mebli zajmują się od 1999 roku, ale własne studio i manufakturę zaczęli budować w 2012 roku, by dwa lata później stworzyć markę Swallow’s Tail Furniture. 

 • THECA

  Theca to producent duńskich sof i foteli. Produkty marki zaprojektowane są z myślą o każdym kliencie, tym który dysponuje zarówno małą jak i dużą przestrzenią. Nieograniczone możliwości konfiguracji układów sof, doboru tkanin i kolorystyki, sprawia, że produkty marki wpisują się w każdą przestrzeń. Dodatkowo jakość użytych materiałów pozwala na zastosowanie sof i foteli Theca w przestrzeniach publicznych. Jednym słowem Theca to jakość, design, personalizacja i bardzo dobra cena.

 • TOM DIXON

  Tom Dixon to nie tylko projektant, to przede wszystkim marka rozpoznawalna przez wszystkich miłośników najwyższej klasy designu. Niepowtarzalne projekty mebli, oświetlenia, dodatków, pozwoliły marce, projektantowi w bardzo szybki sposób zagościć w wielu projektach, domach, ofercie najlepszych showroom’ów.

 • Zięta

  Zięta

  0 produkty/ów