Jerry Stool

by MAGIS MAGIS MAGIS

Nowość

Jerry Stool

Towar dostępny na zamówienie.

1 446,48 zł

brutto

Zapytaj o produkt

Tom & Jerry to klasyczne stołki inspirowane stołkami warsztatowymi. Trójnogi stołek (dostępny w różnych wysokościach) jest wykonany z litego drewna bukowego, a części mechaniczne z tworzywa sztucznego. Prosty mechanizm ułatwia regulację i sprawia, że siedzenie sprawia jeszcze więcej przyjemności.
Stylistyczny kontrast między pięknem buku a tworzywem sprawia, że jest to produkt wszechstronny, odpowiedni do stosowania w szerokiej gamie sytuacji i przestrzeni roboczych, rekreacyjnych i prywatnych: od profesjonalnego studia po sypialnię dziecka, do modnego, nowoczesnego baru lub przedszkola.

Szerokość48
Głębokość42
Wysokość50-66
Waga4kg

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Plopp Mini Stool

Taboret Plopp Mini

Magis to włoska firma założona w 1976 roku w północnych Włoszech. Od 40 lat tworzy designerskie produkty dla domów, biur i przestrzeni użyteczności publicznej. Przez ten czas marka stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych w świecie designu, mając w swoim portfolio prawdziwe ikony takie jak np. krzesło "Chair One". Firma sięga po innowacyjne rozwiązania, zatrudnia światowej sławy projektantów, a przy tym cały czas pozostaje wierna swoim założeniom, jakim jest ciągłe przekraczanie granic w projektowaniu. W ofercie można znaleźć zarówno klasyczne, proste produkty jak i niezwykle wyraziste.