Z wizytą w showroom Theca

W październiku odwiedziliśmy showroom pokazowy duńskiej marki Theca, którą mamy w swoim portfolio od początku istnienia firmy Milionova. Cenimy ją ja ponadczasowy, minimalistyczny design, wysoką jakość produktów, duży wybór ciekawych tkanin w zróżnicowanych grupach oraz przystępne ceny. Zawsze jesteśmy ciekawi jakie nowości firma zaprezentuje w kolejnym roku. Ten rok, jak wszyscy wiemy był dość specyficzny. Zanik działalności targowej pozbawił producentów możliwości zaprezentowania najnowszych modeli, które szykowali między innymi na słynne Salone del Mobile w Mediolanie.

Cieszymy się, że w tym trudnym czasie możemy liczyć na kreatywność działów marketingu i powstają takie inicjatywy jak organizacja tymczasowego showroomu pokazowego w strategicznym miejscu. Tak, aby było możliwie wygodnie i bezpiecznie. Firma Theca postanowiła pokazać nam swoje produkty wraz z nowościami firmy Normann Copenhagen w pięknych okolicznościach apartamentu Złota 44 w Warszawie z przepięknym widokiem na Pałac Kultury. Mogliśmy zapoznać się zarówno z nowościami takimi jak sofa Samone oraz fotelami relaks z linii Flexlux jak i obejrzeć bestsellery firmy w nowych odsłonach i tkaninach.

Byliśmy pod wrażeniem jak dobrze wyglądała nasza ulubiona sofa Lucera w sztruksowej tkaninie, która powraca ostatnio do łask. Dodatkowo zaprezentowana została z elektroniczną funkcją wysuwu siedzisk o 20 cm, dzięki czemu staje się jeszcze bardziej komfortowa jak również daje możliwość zapewnienia dodatkowego miejsca do okazjonalnego spania. Warto przemyśleć takie rozwiązanie jeżeli szukamy kompromisu pomiędzy wymarzoną sofą, a taką z funkcją spania. Zapraszamy do obejrzenia relacji z naszej wizyty. Już niedługo będziecie mogli sami przetestować komfort nowych sof i foteli Theca na naszej ekspozycji.

Shopping Basket